KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal Kimlik Tasarımı bir markanın görünümü ve dolayısıyla algısıdır. İyi bir kimlik; markanın hem iç hem de dış görünüşünün gücünü sağlar. Bir markanın görünümünü ve dolayısıyla algısını yaratıyoruz. Kurumsal kimlik, kurumsal tasarım ve iletişim uzmanları olarak, tüm boyutlarda yaratıcı marka kimlikleri geliştiriyoruz.

Güçlü bir marka, dinleyiciyi tanımlayan ve onu kendi hikayesinin bir parçası yapan bir hikâye gibidir. Bu gerçekleşirse, bir marka büyük bir güce sahip olur.

Logo Tasarımı, Antetli Kağıt, Kartvizit, Zarf, Dosyalık, Tebrik Kartları, Şirket İçi İletişim Dokümanları, Ürün Ambalajları, Bina, Ofis, Şantiye gibi Yer Alınan Çevre, Tabelalar, Yönlendirme Elemanları Sergi, Fuar ve Seminerler, Fatura, İrsaliye, Tahsilat ve Tediye Makbuzları, Personel Giydirme, Takip Formları, Başarı Belgeleri, Sertifikalar, Kurumsal Yayınlar, Gazeteler, Faaliyet ve Finans Raporları, Broşür, Katalog, Kalem, Bloknot, Ajanda, Takvim gibi Promosyon Ürünleri, Web Sitesi, İnteraktif CD, Sunumlar gibi Multi Medya Uygulamaları, Araç Giydirmeleri çalışmaları kurumsal kimliği tamamlamaktadır.