OUTDOOR

Açık hava reklamcılığında (Outdoor Reklam) çok farklı reklam alanları bulunmaktadır. Bunlar arasında profesyonel olmayan ilan asma, grafiti yapma, kalabalık noktalara pankart asma gibi yöntemler olsa da profesyonel anlamda kullanılan açık hava reklam alanları çok daha farklıdır. En yaygın olarak kullanılan açık hava reklam alanları;

Adana Billboard Kiralama, Adana Raket ve Megalihgt (Pisa, Pano) Kiralama, Adana’nın en merkezi noktalarında 13 adet büyük boy, renkli, hareketli LED Ekran reklam mecraları, Adana Direk ve Yönlendirme Panoları Reklamları (Aydınlatma & Elektrik Direkleri) – Seyhan, Çukurova, Yüreğir, Çukurova Üniversitesi reklam mecraları, Adana Otobüs Giydirme bilinen açık hava reklam alanlarının dışında silindirboard, miniboard gibi farklı tasarımda panolar da tercih edilmektedir.

Firmanızın tabela, totem, dış cephe giydirme, cam giydirme, Araç Giydirme, Duvar Kiralama çalışmaları da Açık Hava Reklamlarını kapsamaktadır.

Adana, Osmaniye, Mersin, Niğde, Hatay, İskenderun, Ceyhan, Gaziantep, Urfa, Kayseri, Malatya, Konya, Diyarbakır, Mardin ve Adıyaman tüm bu illerde medya planlama konusunda uzman bir medya ajansı ile yola çıkmaya var mısın?